اخبار تکنولوژی

دوربین سامسونگ S23 می تواند بهبود یابد

دوربین سامسونگ گلکسی S23 آلترا

دوربین سامسونگ خط تولید S23 در حال بهبود می باشد. طبق توییتی از lce Universe ،سامسونگ در حال ارتقای دوربین خودش در سری تولید S23 است. تمرکز ارتقای دوربین سامسونگ بیشتر بر روی تصویر بهینه آن است. در ردیت ، کاربران S23 بسیاری از عملکرد دوربین های خود ناراضی بودند. که این شامل آخرین نسخه این خط تولید؛ یعنی گلکسی S23 آلترا نیز می شود.

دوربین سامسونگ گلکسی S23 آلترا می تواند بهتر از این باشد

با 16:1 پیکسل ، گلکسی S23 Ultra عکس هایی با کیفیت تقریبا 12مگاپیکسل می گیرد.  pixel binning تکنولوژی است که دیتا را از 4 پیکسل به یکی تبدیل می کند، باعث می شود که دیتای بیشتری در عکس ها داشته باشیم. که گلکسی اس 23 آلترا این تکنولوژی را دارد و تصاویر بهتر با وضوح بیشتر و تاری کمتری می گیرد. این تکولوژی برای دوربین سامسونگ به نوبه خودش خوب است اما می تواند بهتر از این ها باشد. همانطور که یکی از کاربران ردیت گفته است:

گوشی همراهی دارم که به طور مداوم از وای فای قطع می شود و نمی تواند به قلم اش متصل بماند. حال با استفاده از لنز های فوق العاده، نمی توانم تصاویر مناسب بگیرم که این قابل تحمل نیست. هر چقدر بیشتر از دوربین سامسونگ S23 Ultra استفاده می کنم بیشتر به این نتیجه می رسم که شرکت سامسونگ اشتباه بزرگی در ساخت این گوشی همراه انجام داده است.

به غیر از تصویر برداری دوربین جلو غیر دقیق گلکسی S23 آلترا، تاخیر در شاتر این دوربین مسئله ای دیگر است که بسیاری از کاربران گلایه دارند.

تاخیر شاتر، تصاویر تیره، مشکل Night mode

مشکل دیگری که در سری دوربین سامسونگ S23 وجود دارد تصاویر تیره و لکه دار است. بعضی های دیگر می گویند که در استفاده از حالت شب دوربین مشکل دارند. حالت شب این امکان را می دهد که تصویر با کیفیتی در نور خیلی کم و بدون استفاده از فلش بگیرید. خوشبختانه سامسونگ با به روزرسانی های اخیرش از شر این مشکلات راحت شد. باید این را هم در نظر داشته باشیم که شرکت ها چند هفته بعد از ارائه محصولات خود، یک آپدیت منتظر می کنند که مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایند.

lce Universe پیشنهاد داد که دوربین سامسونگ در حالت شب در به روزرسانی های بعدی اندروید بهبود یابد. بعضی از کاربران مشکل حالت شب را عمل واضح کردن بیش از حد می دانند و تاخیر در شاتر را عامل اصلی تار شدن عکس ها.

هردوی گلکسی S23 و S23 Ultra دوربین واید 50مگاپیکسلی و 12 مگاپیکسلی آلترا واید. همچنین دوربین 10مگاپیکسلی تلفوتو با قدرت بزرگنمایی 3x و دوربین جلو 12مگاپیکسلی برای سلفی و ویدیوچت دارند. اگر شما از این موبایل استفاده می کنید نظر خود را در این رابطه برای ما بنویسید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *