اخبار تکنولوژی

تماس صوتی و تصویری اپلکیشن ایکس حالا برای کاربران اندروید فعال است

تماس صوتی و تصویری ایکس پریمیوم

تماس صوتی تصویری ایکس حالا برای کاربران اندروید فعال است

<p>در اکتبر سال گذشته، اپلکیشن ایکس اندروید (قبلاً توییتر) پشتیبانی از تماس صوتی تصویری ایکس را برای کاربران iOS معرفی کرد، این امکان را برای کاربران آیفون و آیپد فراهم کرد تا از این ویژگی برای مدت زمان زیادی استفاده کنند. متاسفانه ابتدا کاربران اندروید از این امکان محروم شدند، اما اکنون به نظر می‌رسد که این وضعیت در حال تغییر است. کمی زمان برده است، اما تماس صوتی تصویری ایکس در نهایت در حال وارد شدن به اپلیکیشن ایکس برای اندروید هستند. طبق گفته توسعه‌دهنده ایکس، انریکه باراگان (از طریق The Verge)، شاید نیاز به به‌روزرسانی اپلیکیشن برای دسترسی به این ویژگی داشته باشید. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که هر کاربری می‌تواند تماس بگیرد، در حالی که امکان دادن تماس برای مشترکان ایکس پریمیوم امکان‌پذیر است.

ایکس پریمیوم اپلکیشن ایکس اندروید تماس صوتی تصویری ایکس

تماس صوتی تصویری ایکس

تماس‌های صوتی تصویری ایکس برای کاربران اندروید امروزه به تدریج در حال عرضه است! اپلیکیشن خود را به‌روز کنید و به مادرتان تماس بگیرید.

– انریکه (@enriquebrgn) 18 ژانویه 2024

محدود کردن تماس‌های خروجی و سایر ویژگی‌های اخیراً معرفی شده، از جمله پست‌های گسترده، به مشترکان اپلکیشن ایکس اندروید پریمیوم به نظر استراتژی شرکت برای جلب مشترکان جدید است. ایکس پرمیوم و اشتراک آن هر ماه 8 دلار یا 84 دلار در سال است. در واقع، اشتراکات ایکس پرمیوم با هزینه 3 دلار در ماه برای تیپ ابتدایی (با تبلیغات) شروع می‌شود. با این حال، از مرکز کمک ایکس هنوز مشخص نیست که هر تیپ کدامیک از امکان تماس‌های تصویری و صوتی خروجی را شامل می‌شود. عرضه به همه کاربران اندروید ممکن است کمی زمان‌بر باشد، اما این ویژگی به زودی وارد خواهد شد. چه شما در iOS هستید یا اندروید، تنظیم آن ساده است – فقط به تنظیمات > حریم خصوصی و ایمنی > پیام‌های مستقیم > فعال‌سازی تماس‌های صوتی تصویری ایکس بروید تا آن را فعال یا غیرفعال کنید.

نظر مدیر عامل ایکس

مدیرعامل ایکس، لیندا یاکارینو، درباره ویدئو و چت صوتی در پلتفرم در اوت 2023 اخبار را به اشتراک گذاشت. این همه جزء ایده بزرگ او و مالک ایکس، ایلان ماسک، برای تبدیل ایکس به یک اپلیکیشن “همه چیز” است. به نظر می‌رسد که آن‌ها به این تصویر نزدیک‌تر می‌شوند چرا که تازه‌ترین اخبار، شرکت، مجوز انتقال وجوه 15 ایکس خود را کسب کرده است. این درهایی را برای ویژگی‌های پرداخت جدید باز می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد که به یکدیگر وجه ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *