اخبار تکنولوژی

تاریخ عرضه Samsung Galaxy Ring

تاریخ عرضه Samsung Galaxy ring حلقه های هوشمند

تاریخ عرضه Samsung Galaxy Ring  ، تمامی اخبار و اطلاعاتی که داریم

اکنون می‌توان گفت که تاریخ عرضه Samsung Galaxy Ring سامسونگ به صورت رسمی در حال ساختن یک حلقه هوشمند است. در تاریخ 17 ژانویه، شرکت این حلقه را در رویداد Galaxy Unpacked خود ارائه کرد. اگرچه جزئیات محدود بودند، سامسونگ تصاویر اولیه‌ای از دستگاه را نشان داد و آن را به نام گلکسی رینگ نام‌گذاری کرد.در سال 2022،اخبارهای مرتبط با این دستگاه گزارش شدند و سازمان اطلاعات حقوق مالکیت معنوی کره (KIPRIS) علامت تجاری گلکسی رینگ را صادر کرد.ما سال‌هاست مشخصات و ویژگی‌های Samsung Galaxy Ring شایعات حلقه هوشمند Apple Watch را نادیده گرفته‌ایم، اما واقعیت این است که حلقه‌های هوشمند به تدریج جلب توجه می‌کنند. تجربه تکنولوژی بدون صفحه نمایش برخی از کاربران را جلب می‌کند که فقط می‌خواهند اطلاعات اساسی خود را بدون مزاحمت ردیابی کنند. در اواسط ماه ژوئیه، خبرگزاری کره‌ای The Elec اعلام کرد که حلقه های هوشمند در “فرآیند توسعه پیشرفته” است، و اکنون تصاویری از خود شرکت داریم.در ادامه به بحث در مورد قیمت Samsung Galaxy Ring خواهیم پرداخت.

تاریخ عرضه Samsung Galaxy Ring حدودا کی است؟

تخمین زدن تاریخ انتشار تلاش اولین سامسونگ تقریباً غیرممکن است. با توسعه دنیای تکنولوژی، سامسونگ نمی‌خواهد که بی‌پاسخ بماند. برای رقابت با حلقه‌های هوشمند موجود، شرکت باید دستگاه را قبل از انتشار به خوبی برنامه‌ریزی کند. گزارشی از The Elec نشان می‌دهد که این رویداد در اوایل سال 2024 امکان‌پذیر است. اگر سامسونگ تصمیم به درخواست تأیید پزشکی کند، زمانبندی ممکن است حتی بیشتر گسترش یابد. یک منبع به این خبرگزاری گفت: “حتی اگر سامسونگ الکترونیک از سپتامبر با توسعه محصول شروع کند و تا آوریل سال آینده توسعه را به اتمام برساند، حدود 10 تا 12 ماه برای دریافت تأییدیه دستگاه پزشکی طول می‌کشد”، که ممکن است تاریخ انتشار را به سال 2025 تاخیر دهد.هر چند که ما حلقه را همراه با مجموعه Galaxy S24 سامسونگ در رویداد Unpacked خود ندیدیم همانطور که برخی شایعات اشاره می‌کردند. در عین حال، یک تجزیه و تحلیل APK از برنامه Galaxy Wearable کدی مربوط به تاریخ انتشار سال 2024 برای حلقه هوشمند نشان می‌دهد.

با این حال، The Elec بعدها با گزارش جدیدی بازگشت و اعلام کرد که حلقه هوشمند ممکن است در فصل سوم سال 2024 یا اوایل سال 2025 عرضه شود. همچنین این احتمال را مطرح کرد که گلکسی رینگ ممکن است همراه با گلکسی Z Fold 6 و گلکسی Z Flip 6 عرضه شود.فعال حوزه تکنولوژی Avi Greengart ادعا کرده است که او با نمونه‌های اولیه گلکسی رینگ آشنا شده و در Threads تایید کرده است که آن در سال 2024 عرضه خواهد شد. با این حال، او زمان دقیقی برای عرضه مشخص نکرده است.

حلقه های هوشمند

مشخصات و ویژگی‌های Samsung Galaxy Ring چیست؟

بر اساس خبرهای گزارش شده ابتدا توسط وب‌سایت کره‌ای Naver، حلقه ممکن است ارائه ردیابی سلامتی قابل توجهی داشته باشد. گزارش نشان می‌دهد که ادغام حسگرهای ECG و PPG احتمالاً به معنای توانایی اندازه‌گیری ضربان قلب و نظارت بر دما است. این ویژگی‌ها این حلقه را با قابلیت‌های فعلی Oura Ring 3، رهبر در بازار حلقه های هوشمند ، همخوانی دارد. در تصاویر منتشر شده توسط سامسونگ، سه گره بالا در داخل حلقه را می‌توانیم ببینیم که همچنین بسیار شبیه به مدل آخرین مدل Oura است.

یک خبر حتی زودتر به ادغام خانه هوشمند اشاره دارد. سامسونگ ممکن است به کاربران گلکسی رینگ امکان کنترل دستگاه‌های متصل مانند تلویزیون هوشمند را ارائه دهد. گزارش میان‌ژوئیه توسط The Elec همچنین به یک پتنت تازه ارائه شده توسط سامسونگ اشاره دارد که نشان می‌دهد یک جفت عینک XR می‌تواند از یک حلقه های هوشمند برای دریافت اطلاعات مکانی انگشتان و دست‌های شما استفاده کند. این در نظریه به این معناست که در برنامه‌های XR، ردیابی دقیق انگشتان و انگشتان امکان پذیر است و این امکان را به شما می‌دهد که کنترل دقیق را در رابطه کاربری و در برنامه‌ها داشته باشید. با این حال، این فقط یک خبر است و هیچ تضمینی برای ویژگی‌هایی که ممکن است به گلکسی رینگ یا هر حلقه هوشمند دیگری بیاید، وجود ندارد.قیمت Samsung Galaxy Ring هم به صورت دقیق گزارش نشده است.  گزارش دیگری از The Elec نشان می‌دهد که سامسونگ در حال کار بر روی یک مدل تکی – بدون نسخه Plus یا Ultra – از حلقه هوشمند در چهار اندازه است. همچنین ادعا می‌شود که نسخه پیشرفته توسعه یافته از حلقه برای بازاریابی فوری به اندازه کافی بزرگ نیست. سامسونگ گزارشاً دارد تلاش می‌کند که تا حد امکان تعداد زیادی از ویژگی‌ها را پیاده سازی کند و در مرحله توسعه تولید انبوه، برخی از این ویژگی‌ها را برای کاهش اندازه حذف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *